Toimumise aeg: 23.10.2019 kell 12:00

Enter Estonia on online värbamisüritus Eesti ettevõtetele, kes on valmis värbama töötajaid Euroopa Liidust, aga ka väljastpoolt Euroopa Liitu. Online värbamisüritus toimub juba seitsmendat korda ning on osa Euroopa töömesside ürituste sarjast. Üritus on tasuta, toimub veebis, inglise keeles ning kestab neli tundi.

Enter Estonia

 

Enter Estonia eesmärk on viia kokku välisriikide töötajad Eesti tööandjatega. Üritusele on oodatud kõik tööandjad, kes soovivad välistööjõudu värvata. Tööotsijate poole pealt on osalejaid nii Euroopast, kui ka mujalt maailmast.

Keskmise tööotsijast osaleja profiil on 24-44 aastane, kõrgharidusega ning rohkem, kui 5 aastase töökogemusega.

Online värbamisürituse eeliseks on see, et osalejatel ei tule reisida teise riiki vaid nad saavad kokku ürituse veebiplatvormil. Enter Estonia ürituse ajal on tööandjatel võimalik kontakteeruda sobivate, eelvaliku läbinud kandidaatidega. Tööandjad saavad sobivad kandidaatid ürituse veebiplatvormil lühiintervjuule kutsuda (kas video või audio). Sobivad kandidaadid suunab ettevõte juba edasisse värbamisprotsessi.* Töökohale sobivate ja selle vastu võtnud töötajate Eestisse ümberasumist nõustab ja toetab vajadusel EURES tiim. Lisaks saavad nii töötajad kui ka tööandjad tuge ümberasumisel Rahvusvahelisest Majast ning kasulikku infot, millega välismaalase värbamisel arvestada tuleb, leiab ka järgmisest juhendist: Välisvärbamise meelespea

Enter Estonia online värbamisüritus toimub Euroopa töömesside platvormil www.euripeanjobdays.eu ning üritusele saab registreeruda alloleval lingil. Platvormil tuleb täita ettevõtet tutvustav profiil, kuhu on soovi korral võimalik lisada ka videosid, linke jms. Samuti tuleb esimesel võimalusel laadida üles inglisekeelsed töökuulutused. Profiili ja tööpakkumiste põhjalik täitmine on väga soovitatav, kuna aitab kandidaatidel paremini kandideerimisotsust teha.

Registreeri Enter Estonia üritusele siin: https://www.europeanjobdays.eu/en/events/enter-estonia

NB! Värbamisüritus on tasuta ning inglise keeles.

*- Välistööjõu (ennekõike väljastpoolt EL-i) värbamiseks on vajalik nii tööandjal kui ka töötajal täita mitmeid erinevaid nõudeid ja kriteeriumeid, infot selle kohta leiate siit:  roadmap.workinestonia.com