14.07.2021

EURES käivitas hooajatööst teavitamise kampaania. Jagame kuni oktoobri lõpuni teavet ja vahendeid, mis aitavad sul mõista oma õigusi ja kohustusi tööotsija või tööandjana ning seda, kuidas hooajalisi tööpakkumisi kõige paremini ära kasutada.
Hooajatöö on ELi majanduse jaoks väga oluline, eelkõige sellistes sektorites nagu põllumajandus, turism, majutus ja ehitus. Igal aastal siirdub ligi 850 000 ELi kodanikku hooajatöö tegemiseks teise liikmesriiki, kuid paljudel tööotsijatel ja tööandjatel ei ole kindlaid teadmisi oma õigustest ja kohustustest.
Siin tuleb appi meie kampaania – aitame sul leida vajalikku teavet ja mõista, kuidas EURES saab sind hooajatöö otsimisel või töötajate värbamisel toetada, eriti COVID-19 keerukas kontekstis.
See on osa laiemast kampaaniast „Õigused igaks hooajaks“, mida korraldab Euroopa Tööjõuamet (ELA). Vaata reklaamvideot siin.
Jälgi kampaania uudiseid
Kogu suve jooksul avaldame hooajatöö postitusi EURESe Facebooki, Twitteri, LinkedIni ja Instagrami põhilehtedel teemaviidetega #EURESeasonalWorks ja #Rights4AllSeasons. Jälgi kindlasti kõiki meie lehti, ilmuta huvi meie postituste vastu ning jaga neid teistega, kellele need võivad olla huvitavad või kasulikud.
Korraldame kampaania osana 20.–24. septembril toimuva tegevusnädala. Sel ajal korraldatakse kogu Euroopas erinevaid tegevusi, nii et jälgi uudiseid!