Toimumise aeg: 27.10.2021 kell 11:00

Hea tööandja!

Kutsume Teid osalema töötukassa ja üleeuroopalise tööhõivevõrgustiku EURES korraldatavale online töömessile Estonian Day, mille eesmärgiks on aidata Eesti tööandjatel leida töötajaid Euroopa riikidest, aga ka väljastpoolt Euroopa Liitu. Online töömess toimub internetis, inglise keeles 27. oktoobril, ajavahemikul 11:00 – 16:00,on tasuta, olles seega hea ja lihtne kanal uute kontaktile loomisel sobivate kandidaatidega. Töömessist osavõtmise eelduseks on ingliskeelsed tööpakkumised, kuhu ootate välisriikide kodanikke kandideerima. Töömessi platvormi võimalustega saab tutvudasiin.

Töömessile registreerimine on lihtne ja juba nüüd avatud kõigile osavõtjatele. Eelnevatel töömessidel osalenud ettevõtete sõnul on just varajane registreerimine ja tööpakkumiste üles laadimine online messi õnnestumise võtmeks. Registreerida saab siin.

Online töömessi kajastatakse üleeuroopalise EURES võrgustiku kaudu kõigis Euroopa Liidu ning Euroopa Majanduspiirkonna riikides (ja Šveitsis). Samal ajal on üritusel võimalik osaleda igaühel ükskõik kus maailma punktis. Eelmisel aastal osales online messil 911 tööotsijat, neist kolmandik oli väljastpoolt EL-i. Kõige rohkem oli tööotsijaid Hispaaniast, Prantsusmaalt, Itaaliast, Portugalist ja Rumeeniast. Keskmine osaleja oli 25-44 aastane, kõrgharidusega ja rohkem kui 5 aastase töökogemusega.

Lisaks toetab EURES läbi Euroopa Komisjoni programmide Euroopa kodanike töörännet rahaliselt – makstes töötajale ümberasumise toetust ning tööandjale uue töötaja sisseelamise toetust. Rohkem infot EURES leheltLiikuvuskavad.

Soovitame kindlasti tutvuda juhendiga ettevõtte konto registreerimiseks online töömesside europeanjobdays.eu platvormil.

Lisainfo: eures@tootukassa.ee  või telefonidel 6148603/ 5343 2352; 614 2849/ 5304 0289

Parimate soovidega,

EURES Eesti tiim

bänner