05.05.2021

Alates 3. maist on Euroopa Elamuskeskus aadressil Rävala pst. 4, Tallinn, taasavatud üksikkülastajatele.

Keskuses saate tutvuda interaktiivse näitusega Euroopa Liidu inimestest, riikidest ja poliitikatest ning vaadata 360-kraadi kinos filmi Euroopa Liidu kujunemisest ja Euroopa Parlamendi tööst. Neile, kes soovivad teemadesse rohkem süveneda, on pakkuda lisaks töölehti ja arutelumaterjale. Keskus on  avatud esmaspäevast reedeni kell 10 – 18 ja laupäeviti kell 10 – 15. Rohkem infot Euroopa Elamuskeskuse kohta leiab aadressilt www.euroopaelamus.ee.

7.- 9. mail tähistatakse Elamuskeskuses Euroopa päeva ja keskus on  avatud tavapärasest pikematel aegadel: reedel, 7. mail ja laupäeval, 8. mail kell 9 – 19 ja pühapäeval, 9. mail kell 9 – 15.

Euroopa Elamuskeskus on ka Euroopa päeva orienteerumismängu üheks kontrollpunktiks. See on suurepärane võimalus liikuda pere või sõbraga erinevate Euroopaga seotud sihtkohtade vahel ja Tallinnas orienteerujad saavad sisse astuda ka Euroopa Elamuskeskusse.

Orienteerumismäng toimub Haapsalus, Jõhvis, Kuressaares, Kärdlas, Narvas, Põlvas, Pärnus, Tallinnas ja Võrus. Mängu läbimiseks pole ajalist piirangut ning seda saab mängida kolmel päeval 7.-9. mail. Lisavõimalusena võib poolelioleva mängu panna vahepeal pausile ning jätkata sobival ajal uuesti, kasvõi järgmisel päeval. Rohkem infot siin