21.01.2022

Rahvusvahelise projekti „Esimesed sammud edukaks äriks“ (First Steps into Business Success) raames on partnerid Poolast, Bulgaariast, Hispaaniast ja Eestist loonud 18-30 aastastele noortele e-õppe platvormi, mille eesmärk on anda neile ettevõtlusalaseid oskuseid ja teadmisi, mis on seotud nende enda ettevõtte alustamisega, ökoinnovatsioonidega äris ning ka õiglase kaubandusega. Tahaksid sellest kõigest lähemalt teada?

Kutsume Sind portaaliga liituma aadressil www.fsibs.com. Veebipõhine õpe on kõigile TASUTA ning selleks on vaja vaid registreeruda – lehekülje üleval paremal on nupp Registreeri / Register – lühikest vormi täites vali elukohariigiks Estonia.

Moodulid, mille kohta saad rohkem teada, on järgmised: ökoinnovatsioonid ettevõtluses, ökoinnovaatilise ettevõtte äriplaan, õiglase kaubanduse põhimõtted ja rahastamise viisid.

Iga moodul koosneb kümnest õpitunnist ning kokku on neid 40. Valida saad ka vaid enda jaoks hetkel huvi pakkuva mooduli, lugeda ja vaadata videoid. Samuti osaleda ka viktoriinis, mis aitab loetust saadud teadmisi kontrollida. Kõik kursuse läbinud saavad ka osalustõendi.