Uudised

veebruar 2024

Saksamaa online töömess toimub 29.02.2024.

23.02.2024

Saksamaa online töömess toimub 29.02.2024 EOJD platvormil. Saksa tööandjad värbavad kandidaate kõikidesse sektoritesse ja hetkel üle 120 tööpakkumise 54- lt tööandjalt.  Saad infot ka üldise Saksamaa tööturu olukorra ja elamis- ning töötamistingimuste kohta. Võimalik on kandideerida vabadele töökohtadele ja vestelda tööandjatega. Osalemine on kõigile tasuta. Liitumiseks on vajalik registreerida. 

15. veebruaril toimub Norra online töömess.

12.02.2024

Norra online töömess toimub 15. veebruaril 12.00- 15:00 (CET).  Töömess on mõeldud kõigile tööotsijatele, kes otsivad tööd Norras ja soovivad rohkem teada saada  töötamis- ja elamistingimustest ning kohtuda tööandjatega. Norra tööandjad värbavad kandidaate kõikidest sektoritest, näiteks:

jaanuar 2024

7. veebruaril toimub Kreeka online töömess suvehooaja töötajate leidmiseks.

31.01.2024

Kreeka online töömess suvehooaja töötajate leidmiseks. 7. veebruaril toimub Kreeka online töömess, mis avatud osalemiseks kõigile tööotsijatele üle Euroopa. Mess keskendub teenindus sektorisse töötajate leidmisele suviseks turismihoojaks 2024. Registreerida saab juba eelnevalt, et sisestada oma CV ning otsida tööpakkumisi juba enne messi! Toimuvad infotunnid, kus antakse infot Kreeka tööturu ning elamistingimuste kohta ning on võimalik vestelda tööandjatega.

detsember 2023

Piiriülene kaugtöö ja sotsiaalkindlustus. 

28.12.2023

Piiriülene kaugtöö ja sotsiaalkindlustus.   Pärast COVID pandeemiat on inimesed üha rohkem harjunud töötama distansilt ja sageli minnakse ka kaugtööd tegema piiri taha teise riiki. Üha sagedasem on olukord, kui tööandja on ühes riigis ja töötaja teeb tööd ja elab hoopis teises riigis. Tekivad sotsiaal- ja tervisekindlustusalased küsimused nii tööandjal kui töötajal. 

november 2023

Kas tead mis on EURES TV

13.11.2023

Euroopa tööjõu liikuvusele pühendatud veebisari EUREStv on vallutanud digitaalse lava, köites nii tööotsijaid, tööandjaid kui ka EURESe võrgustiku liikmeid. 1. juulil 2022 Hollandi EURESe poolt avalikkuse ette toodud uuendusliku telesarja eesmärk on ühendada inimesi üle piiride, pakkudes ülevaateid Euroopa tööturgudest, jagades väärtuslikke nõuandeid välismaal töötamise kohta ja tutvustades EURESe teenuste eeliseid.

Üle-euroopalised online töömessid mitmes riigis veel sel aastal!

01.11.2023

Üle-euroopalised online töömessid veel mitmes riigis sel aastal! Üle Euroopa toimuvad veel sel aastal mitmed põnevad online töömessid! Peatselt on oma tööpakkumisi European Job Days raames teile tutvustamas erinevad riigid: 9. november Rootsi 14. november Sloveenia 16. november Saksamaa 22. november Portugal 24. november Itaalia 30. november Iirimaa 5. detsember Taani

oktoober 2023

NB! Ettevaatust WhatsApp´is levib valeinfo EURES Eesti nime all.

24.10.2023

Oleme saanud teateid, et WhatsApp`is saadetakse EURES Eesti nimel teateid ja pakutakse tööd. Valdavalt on sõnumid saadetud Indoneesia ja Vietnami numbritelt. Tegemist on valeinfoga ja pettusega: EURES Eesti ei värba inimesi, ega paku tööd ja me ei tegutse kolmandates riikides! Palun ignoreerige või siis blokeerige saatjad, sest nad võivad oma kontaktivõttudes intensiivseteks muutuda.

9. novembril toimub online töömess: SWEDISH DAY 2023.

09.10.2023

9. novembril toimub online töömess: SWEDISH DAY 2023. Registreeri ennast üritusele juba täna, et tutvuda tööpakkumistega ja saada osa online kohtumistest Rootsi tööandjatega. Imeline loodus, kõrge elukvaliteet, multikulturaalsus ja tolerantsus on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad Rootsi elu- ja töökeskkonda. Valdkonnad, kuhu otsitakse töötajaid: haridus, veterinaaria, meditsiin, inseneeria, teenidus- toitlustus, teadus, oskustöölised, ehitajad, autojuhid jms.