Uudised

Uudised

september 2019

Saksamaa korraldab online töömessi

03.09.2019

25.septembril 2019 ajavahemikus 14.00-18.00 (Eesti aja järgi toimub) toimub online töömess “Make it in Germany – take your chance European Online Job Day”. Ürituse ajal saab kasulikku teavet otseülekandena Saksamaa kohta, näiteks: • elamine ja töötamine Saksamaal • kuidas koostada korrektne töökohataotlus (CV) • Kuidas leida tööpakkumisi Saksamaal • välisriikide kutsekvalifikatsioonide tunnustamine jne

august 2019

SOLVIT tuleb appi

28.08.2019

Vaatamata sellele, et Euroopa Liidus on piiriüleseks ettevõtluseks loodud head eeldused, võib juhtuda, et teise riigi ametkonnad ei järgi kehtestatud reegleid. Selliste probleemide kohtuväliseks lahendamiseks tuleb appi liikmesriikide vaheline vabatahtlik koostöövõrgustik SOLVIT. SOLVIT on liikmesriikide vaheline vabatahtlik online-koostöövõrgustik, mille keskused tegutsevad lisaks ELi liikmesriikidele ka Norras, Islandil ja Liechtensteinis. Tegemist on nii ettevõtjatele kui ka kodanikele mõe

7 märki, et oled hingelt ettevõtja

16.08.2019

Ettevõtjaid on igasuguseid, suuri ja väikeseid, igas vanuses, igast soost ja igas riigis, kuid kõige edukamatel on teatud ühisjooned. Kuidas aru saada, kas sa oled hingelt ettevõtja?

Välismaal karjääri alustamise 6 etappi

06.08.2019

Plaanid minna välismaale tööle, kuid  plaani teostamine võib tunduda alguses natuke hirmutav? Et sind aidata, jagame sinuga kolmeosalist  artikliseeriat välismaal karjääri alustamisest. 

juuli 2019

Tööjõu värbamine välismaalt

31.07.2019

Kas oled ettevõtjana kaalunud välistööjõu värbamist, kuid see tundub keeruline? Kindlasti tunduks see palju lihtsam, kui sellest rohkem teaksid.

Mida on oluline teada enne välismaale tööle minekut

31.07.2019

Tutvu soovitustega, mida tasub silmas pidada, kui plaanid välismaale tööle minna. Millele on oluline tähelepanu pöörata, mida peaks enne kindlasti uurima jne saad teada siit: Välismaale tööle

Kandideeri töökohtadele Saksamaa tekstiili- ja rõivatööstuses!

24.07.2019

Saksamaa tekstiilitööstus pakub tööd õmblustööstuse tööjuhtidele, tehnoloogidele, mehaanikutele, tööstusoperaatoritele, rätsepatele ja õmblejatele. Tööpakkumistega saab tutvuda Saksamaa tööturuasutuse kodulehel www.zav.de/jobstextile. Sealt leiab ka töökirjelduse ja kandideerimisnõuded (tehnilised oskused, keelenõuded jm). Tööandjad omalt poolt pakuvad stabiilset töökeskkonda, pikaajalist töösuhet ja abi majutuse leidmisel.

juuni 2019

Kasulikud nõuanded karjääri alustamiseks

28.06.2019

Käes on aeg, kui paljud noored lõpetavad kooli ja alustavad oma tööinimese karjääri, mis on põnev, aga ka pisut heidutav.  Nii mõndagi tuleb juurde õppida ja seetõttu anname mõned nõuanded, kuidas  tööd sujuvalt alustada ja oma karjääris võimalikult edukas olla. 

Sinu esimene EURES töökoht- Marge lugu

17.06.2019

Kas olete kuulnud programmist Sinu esimene EURES töökoht? Programmi kaudu on võimalik saada nõustamist  Euroopasse tööle minekul, samuti rahalist toetust intervjuul osalemiseks, keeleõppeks, teise riiki kolimiseks, kvalifikatsioonide tunnustamiseks.