Uudised

september 2023

25. oktoobril toimub Taani online töömess STEMployment.

26.09.2023

25. oktoobril toimub Taani online töömess STEMployment. Taaniga seostuvad rõõmsad inimesed, jalgrattad ja hygge. Kui oled mõelnud elamisele ja töötamisele Taanis siis tutvu 25. oktoobril toimuva online töömessi "STEMployment" pakkumistega! Seekordne mess keskendub STEM valdkonna tööpakkumistele tehnoloogia, teaduse ja inseneeria valdkonnas. Uuri lähemalt siit:

Video: Miks minna tööle- õppima välismaale?

22.09.2023

Video: Miks minna tööle- õppima välismaale?  Kui oled uute võimaluste otsingul ja valmis astuma mugavustsoonist välja, siis võib õppima või tööle asumine välismaal olla just Sinu jaoks! Õppimine ja töötamine välismaal annavad Sulle kogemuste pagasi, mis avavad Sulle uksi haridus- ja töömaailmas. 

10. oktoobril toimub Iirimaa töömess.

22.09.2023

10. oktoobril toimub Iirimaa töömess.  Soovid töötada Iirimaal?! 10. oktoobril toimub töömess, kus pakkuda üle 300 vaba töökoha teenindavas- ja lastehoiu sektoris Iirimaal. Mess toimub Malagas, kuid online keskkonnas on oodatud liituma ja kandideerima kõik huvilised EU/EEA piirkonnast. Registreeru aegsasti, tutvu tööpakkumistega ja kandideeri! 

juuli 2023

Kasutage mitmekeelsete töötajate võimekust

26.07.2023

Avastage mitmekeelsete töötajate märkimisväärne eelis. Parem suhtlus ja laiem ülemaailmne ulatus – eri keelte oskuse potentsiaali kasutamine võib viia ettevõtte uutesse kõrgustesse. Siin on mõned peamised põhjused, miks meie arvates peaksite kaaluma mitmekeelsete töötajate palkamist. Parem suhtlus ja koostöö

Hinnatud rohelised töökohad 2023. aastal

26.07.2023

Karjääri alustades tahavad paljud meist avaldada oma tööga  positiivset mõju. Kliimamuutused on üks maailma suurimaid probleeme, mistõttu on palju suure mõjuga töökohti keskkonnasektoris. Selles artiklis käsitletakse kõige rohkem hinnatud rohelisi töökohti.

Kuidas märgata võltse tööpakkumisi ja valeinfot

26.07.2023

EURES portaal  on oma 3,9 miljoni töökoha, 1 miljoni CV ja 5000 tööandjaga suur võimaluste allikas. Kahjuks on alati võimalus, et petturid üritavad selle populaarsust ära kasutada. EURES viib kokku tööotsijaid ja tööandjaid. Selle hõlbustamiseks saavad  EURES portaalis registreeritud tööandjad võtta ühendust EURES portaalis registreeritud tööotsijatega.

Kas otsid tööd? Go On Lappi annab nõu

26.07.2023

Selles artiklis räägitakse ühe Euroopa tööandjaga, et kuulda tema nõuandeid tööotsijatele. Seekord on vestluskaaslaseks Soome värbamisagentuuri Go On Lappi personalijuht Anna Rinnekallio. Go On ja Anna: Soome ettevõttekett, mis osutab personaliteenuseid, sealhulgas pakub vabu töökohti ja karjäärivõimalusi.

aprill 2023

Töötamisvõimalused Hollandis

27.04.2023

Töötamisvõimalustega Hollandis on võimalik lähemalt tutvuda alltoodud linkidel: Tööpakkumised põllumajanduses Tööpakkumised teenindussektoris Tööpakkumised tehnika valdkonnas